МОК може виключити бокс з програми Юнацьких Ігор-2018 та Олімпіади-2020

Міжнародний олімпійський комітет може виключити бокс з програми літніх Олімпійських ігор 2020 року через проблеми в профільній асоціації.

МОК може виключити бокс з програми Юнацьких Ігор-2018 та Олімпіади-2020
7 Лютого 2018 14:40Спорт,Статті

МОК залишає за собою право вивчити питання включення боксу в програму Всесвітніх юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі в 2018 році й Олімпійських ігор в Токіо у 2020 році, повідомляє ZIK з посиланням на DW.

Зокрема, МОК висловлює велику стурбованість станом речей у Міжнародній асоціації любительського боксу (AIBA). Як зазначається, після призначення тимчасовим виконувачем обов’язків керівника AIBA Гафура Рахімова з Узбекистану, якого міністерство фінансів США назвало одним із провідних представників злочинного світу своєї країни, МОК розпочав розслідування щодо керівництва боксерської асоціації і до його закінчення припинив співпрацю з AIBA, включаючи фінансові виплати.

Крім того, МОК зажадав від асоціації детального звіту про керівні структури, фінанси та внутрішню антидопінгову систему.

У AIBA це рішення назвали «вкрай розчаровуючим», а також висловили сподівання переконати МОК у тому, що «помилки минулого не повторяться».

Як відомо, в листопаді 2017 року після винесення вотуму недовіри тодішній президент AIBA Чінг-Куо Ву залишив свою посаду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.