Мессі пояснив, чому не співає гімн Аргентини

Нападник Барселони Ліонель Мессі роздратований звинуваченнями фанатів рідної національної команди у непатріотизмі.

Мессі пояснив, чому не співає гімн Аргентини
24 Вересня 2017 10:44Спорт,Статті

«Ми переживаємо важкий період у збірній Аргентини. Мене злить, коли вболівальники нападають на нас, стверджуючи, що ми не відчуваємо гордості, коли носимо футболки з національними кольорами.

Ми дійшли до фіналів Чемпіонату світу і Копа Амеріка, а люди поводять так, ніби ми нічого не досягнули. Так, ми не виграли цих змагань, але грали у фіналі. Аргентина ж не вилетіла в 1/8, скажімо. Футбол – це не лише вдалі дії. Хочемо вигравати і здобувати трофеї, але під час матчів відбувається багато інших ситуацій.

Коли фанати почали нарікати, я свідомо припинив співати гімн. Чи ти його співаєш, чи ні, це нічого не змінює. Я не буду це робити на чиюсь вимогу. Мені не потрібно співати гімн, аби відчувати його. Аргентинські регбісти плачуть, я роблю по-своєму», – цитує Лео Marca. Про це пише 24 Футбол.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.