Мессі наклав вето на виклик Ікарді й Пасторе до збірної Аргентини, – агент

Відомий агент Марко Трабуккі розповів про вагу форварда «Барселони» Ліонеля Мессі у збірній Аргентини.

Мессі наклав вето на виклик Ікарді й Пасторе до збірної Аргентини, – агент
20 Жовтня 2016 10:01Спорт,Статті

«Мауро Ікарді відбив дружину у свого друга? Звісно, він бовдур після цього, але це особисте життя. В особистому житті він поводився огидно. Я розумію, чому в такій емоційній країні, як Аргентина, Марадона і, як кажуть, Мессі наклали вето на його виклик в збірну.

Я знаю, що Мессі наклав вето на виклик Пасторе в збірну на останній чемпіонат світу. Якщо він зробив це, то я не можу сказати, що у Мессі немає ваги в збірній. У нього є вага в Аргентині, він все вирішує.

Не знаю, чому він заборонив викликати Пасторе у збірну Аргентини, я не Мессі, на жаль. Але я більше десяти років працюю з агентом Пасторе – коли він був в Італії, я брав участь у його угодах. І тому можу зараз розповісти про це, хоча раніше про це не писали.

Ніхто цього вже не пам’ятає, але це так – Пасторе на ЧС-2014 не було», – розповів Трабуккі у ефірі Матч ТВ, повідомляє 24 Футбол.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.