Матч пам’яті. Легенди «Динамо» перемогли збірну вболівальників

Поєдинок пройшов на зустрічних курсах і до останньої хвилини тримав у напрузі.

Матч пам'яті. Легенди «Динамо» перемогли збірну вболівальників
16 Листопада 2017 22:17Спорт,Статті

У манежі НТБ «Динамо» відбувся Матч пам’яті легенд «Динамо», в якому зустрілися легенди «Динамо» минулих років та збірна вболівальників клубу.

Про це повідомляє прес-служба столичного клубу, пише Главком.

Поєдинок пройшов на зустрічних курсах і до останньої хвилини тримав у напрузі численних глядачів.

У першому таймі рахунок відкрив Юрій Максимов, відразу після перерви Віталій Косовський подвоїв перевагу легенд.

Але фани зібралися, показали характер і завдяки точним ударам Сергія Ястремського та Дмитра Кабачка зрівняли рахунок.

Розв’язка поєдинку настала за кілька хвилин до його закінчення – зіркові динамівці не розгубили своєї майстерності, відсвяткувавши перемогу 3:2 завдяки удару Максима Шацьких.