Маліньяджі стане спаринг-партнером Макгрегора

Екс-чемпіон світу в двох вагових категоріях Пол Маліньяджі (36-8, 7 КО) стане спаринг-партнером Конора Макгрегора (21-3).

Маліньяджі стане спаринг-партнером Макгрегора
1 Липня 2017 22:03Спорт,Статті

Про це пише 24 Boxing.

«Я дійсно отримав запрошення до тренувального табору Макгрегора. І зізнаюся, для мене це більше, ніж просто несподівано. Я трохи себе запустив, так що довелося негайно вирушати в зал приводити себе в порядок. Мені дуже цікаво, що з усього цього вийде. Я знаю Макгрегора як бійця UFC, і він там скажено гарний. Цікаво, наскільки швидко він буде схоплювати, наскільки швидко він зможе вчитися.

Думаю, це дещо все ж значить. Макгрегор міг би сказати: «Ні. Тільки не цей хлопець, він висміював мене». Але цього не сталося. Це означає, що він дійсно хоче і буде вчитися. Він голодний настільки, що вважав за краще заткнути свою гордість. Так, визнаю, після цього я заповажав хлопця ще більше», -сказав Пол.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.