Львівські стрільці стали чемпіонами Європи

Майстри кульової стрільби з Львівщини стали чемпіонами Європи у вправах з пневматичної зброї. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

xbm_k7IlIHA_1489568155_613x408_89886363636_3_0
15 Березня 2017 14:26Новини,Спорт

6-12 березня 2017 року у м. Марібор (Словенія) тривав чемпіонат Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, в якому взяли участь збірні команди 46 країн, а загальна чисельність учасників змагань склала 638 спортсменів.

Рекордсменом за кількостю нагород став юний львів’янин Ігор Кізима (ЗСУ, студент Львівського училища фізичної культури), який протягом змагань п’ять разів піднімався на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. На його рахунку п’ять золотих нагород чемпіонату Європи зі стрільби кульової серед юніорів у вправах з пневматичної зброї (гвинтівка, рухома мішень), з яких дві золоті в особистому заліку та ще три нагороди найвищого ґатунку в командному заліку.

Володаркою срібної нагороди в особистому заліку серед юніорок у стрільби з пневматичного пістолета стала ще одна вихованка Львівського училища фізичної культури Поліна Конарєва).

Ще один вихованець Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов став срібним призером чемпіонату Європи в командному заліку (пістолет) серед чоловіків.

Загалом, українська національна команда повернулась на батьківщину з ІІ місцем в загальнокомандному заліку, маючи в своєму здобутку 18 нагород, з яких 6 золотих, 10 срібних та  2 бронзові нагороди.

Джерело: Status Quo

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.