Львівські фехтувальники схрестили зброю за путівки на чемпіонат України

Львівські фехтувальники схрестили рапіри за перепустки на чемпіонат України. Свою майстерність і готовність до стартів національного рівня демонстрували дорослі спортсмени. На змагальні доріжки під час першості Львівщини виходили півсотні «д’артаньянів».

Львівські фехтувальники схрестили зброю за путівки на чемпіонат України
19 Квітня 2018 10:27Спорт,Статті

Збірниця Олександра Сенюта нещодавно повернулася після тривалої паузи. А попереду у її спортивному календарі – чемпіонат України та Кубок світу. Розповідає: «У мене була велика перерва після пологів, недавно повернулася в спорт. То з кожними змаганнями поновлююся знову. Для мене це хороше тренування, аби показати найкращі результати на чемпіонаті України. Добре набираю обертів». Таке пише Zaxid.net.

Суперники на першості області добре знайомі, тож вміють шукати слабкі сторони. Учасниця Марта Педусенко розповіла: «Щойно фехтувала з Олею Чепіжак. Підловити її можна на тому, що вона дуже швидко хоче перейти в атаку, при цьому затягує руку. І на цьому русі можна її зловити, контратакувати, закрити сектор, в який вона хоче попасти. Можна прорахувати бій. Навіть якщо пропустила уколи, можна наздогнати, якщо добре проаналізувати свої помилки».

Ще одна спортсменка Анна Никлович зазначає: «Мені дісталася суперниця-лівша, досить незручна, тому що в неї бік закритий. Треба вкручувати, попадати. Ну, але я її дуже добре знаю, тому перемогла».

На турнірі фехтувальники зброєю пробивають шлях у збірну області. На чемпіонат України поїде одна жіноча команда та дві чоловічі. Адже минулоріч завдяки блискучим виступам здобули більшу квоту. Національні змагання стартують уже цієї неділі, 22 квітня. Їх прийматиме столиця України.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.