Лоренсо: Россі повернувся до Yamaha пригніченим

Хорхе Лоренсо розповів, що у 2013 році Валентино Россі повернувся до Yamaha «пригніченим і без особливої потужності» після двох поганих років із Ducati.

Лоренсо: Россі повернувся до Yamaha пригніченим
4 Березня 2017 22:05Спорт,Статті

Після завершення тестів на Філліп-Айленді іспанець отримав нагороду «El Larguero»  від видання Cadena Ser у власному музеї в Андоррі. Під час виступу на цьому закладі він сказав, що продовження контракту між Россі та Yamaha під час першого вікенду минулого року в Катарі не вплинуло на його рішення перейти до Ducati. Про це пише Motorsport.

Насправді, у своїй розмові Лоренсо зайшов настільки далеко, що визнав: цей крок виявився гіршим для нього, ніж він припускав, і якби він почекав ще трохи, то отримав би можливість підписати контракт із набагато вищою сумою, ніж була запропонована йому на той час.

«Россі повернувся до Yamaha у 2013 році після двох поганих років із Ducati, через які у нього не залишилось багато енергії для Yamaha. На той час Yamaha мав чемпіона світу, ним був я. Я збільшив свій гонорар, а виробник не міг сплачувати два суперконтракти», – сказав Лоренсо.

«Россі прийшов пригніченим, і потім протягом наступних років його більш-менш підвищили, але він все одно залишався далеким від моїх умов», – додав іспанець.

«Якби Валентино почекав трохи довше з підписанням, поки я не продовжив угоду, він міг би отримати на підпис контракт із більшою кількістю переваг. Але вийшло гірше, ніж вважалося спочатку. Я мав гарну пропозицію від Yamaha, краще, ніж у попередні роки, і залишався найціннішим гонщиком на стартовій решітці», – вперше розповів про ситуацію зі своїм контрактом № 99.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.