Ломаченко може бути Мейвезером та Пак’яо в одній особі — BoxingScene

29-річний український боксер Василь Ломаченко (10-1, 8 КО) визнаний кращим переможцем у 2017 році за версією авторитетного видання «BoxingScene».

Ломаченко може бути Мейвезером та Пак'яо в одній особі — BoxingScene
26 Грудня 2017 22:25Спорт,Статті

Про це повідомляє «BoxingScene».

«Ломаченко може бути Мейвезером та Пак’яо в одній особі. Всі у захваті від навичок двократного олімпійського чемпіона, особливо від роботи його ніг. Він майже завжди опиняється у потрібному місці у потрібний час. Його вміння наносити удари та не отримувати ударів у відповідь успадковує традиції Мейвезера, але їх стилі абсолютно різні.

У Ломаченка немає сили ударів Пак’яо, але він вміє методично і сильно влучати в опонентів, вибиваючи з них дух.

У своєму останньому бою Ломаченко переміг кубинця Гільєрмо Рігондо. Рігондо — супербоксер, але Ломаченко — це щось більше.

Деякі можуть сказати, що наступним боксером №1 незалежно від вагових категорій має стати Геннадій Головкін, особливо після рішення Андре Уорда про завершення кар’єри. Але хто дійсно вірить в те, що Головкін кращий за Ломаченка? Якщо хтось може конкурувати з Ломаченком, — то це Теренс Кроуфорд.

Мейвезер також був кращим за своїх суперників, але його бої стали настільки одноманітними та передбачуваними, що перестали бути цікавими.

Навряд Ломаченко зможе заробити стільки, скільки заробили Мейвезер та Пак’яо, але з точки зору боксу він вже почав досягати їх рівня», — пише видання.

У 2017 році Ломаченко провів три бої, послідовно отримавши перемогу над Джейсоном Сосу, Мігелем Марріагу та Гільєрмо Рігондо. Василь Ломаченко є чемпіоном світу з боксу у другій напівлегкій вазі за версією WBO.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.