Лідера російських фанатів депортують з Франції

Російські вболівальники мають намір оскаржити рішення французької влади, яка намагається захистити громадський порядок.

0,,19335777_403,00
16 Червня 2016 17:40Спорт,Статті

Делегація Всеросійського об’єднання вболівальників (ВОБ), автобус з якою затримали французькі правоохоронці 14 червня на дорозі з Марселя в Лілль, більше доби провела під арештом. В результаті 20 осіб відпустили на свободу, а ще 20, включно з головою ВОБ, націоналістом Олександром Шпригіним, перевезли у депортаційний центр, звідки протягом 5 діб видворять з країни. Про це ВОБ повідомило у четвер, 16 червня, на своєму сайті.

У розмові з ТАСС Шпригін назвав те, що відбувається, «пекельним свавіллям». «Завтра, напевне, ми все-таки побачимося з консулом. Ми будемо оспорювати дане рішення, ця постанова абсолютно абсурдна», – сказав Шпригін і ще раз заперечив свою участь у будь-яких безладах.

Влада Франції заявила, що своє рішення ухвалила з метою безпеки, оскільки в затриманих вболівальниках вбачають потенційну загрозу для громадського порядку.

Від початку Євро-2016 французькі правоохоронці вже здійснили 323 затримання, повідомило міністерство внутрішніх справ країни у четвер, 16 червня. 196 осіб було покарано адміністративним арештом, вісьмох засудили до позбавлення волі, ще трьох засудили умовно.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.