Легенді «Динамо» поставили страшний діагноз

Легендарному футболісту та тренеру київського «Динамо» Олегу Базилевичу поставили страшний діагноз - Хвороба Паркінсона.

Легенді «Динамо» поставили страшний діагноз
27 Січня 2017 10:55Спорт,Статті

Про це повідомляють Факти.

Це захворювання, пов’язане з поступовою загибеллю рухових нервових клітин. Через це порушується регуляція рухів, що проявляється характерним тремтінням.

«Зупинити її розвиток не можна. Можна тільки сповільнити. Олег Базилевич мужньо бореться з хворобою і ніколи не скаржиться. Той біль, з яким він живе, можна прочитати тільки в його очах», – розповів лікар тренера Олексій Пелепейченко.

Базилевич в 1961 році допоміг киянам завоювати перше союзне чемпіонство. Також у складі «Динамо» він ставав володарем Кубка СРСР.

В якості тренера він в дуеті з Валерієм Лобановським привів «Динамо» до перемог в Кубку Кубків (двічі) та Суперкубку УЄФА, а збірну СРСР – до «бронзи» Олімпіади-1976.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.