Кварцяний: Хачеріді багато розгубив через свій характер

Наставник «Волині» Віталій Кварцяний прокоментував ситуацію з захисником «Динамо» і збірної Укаїни Євгеном Хачеріді.

Кварцяний: Хачеріді багато розгубив через свій характер
1 Березня 2017 14:29Спорт,Статті

«Що відбувається з Євгеном Хачеріді? Не знаю, що там у нього трапилося і чому він не потрапив в заявку на матч із «Зорею». Він, звичайно, з характером, але нічого поганого я вам про нього не скажу. У «Волині» у мене ніколи не було до нього претензій через його ставлення до тренувань.

У «Волині» з ним всяке бувало. Втім, точно можу сказати, що режим він ніколи не порушував. Для мене дуже важливим було його ставлення до футболу, а воно, підкреслю, було на найвищому рівні.

Виконавці з такими даними і такими можливостями нечасто з’являються у великому футболі, але Хачеріді багато розгубив через свій характер. Важко зрозуміти, чому він так чинить…

Клас у нього є, і це він підтвердив у багатьох матчах національної команди. Футбол – це найважливіше, що у нього зараз має бути в житті, оскільки після закінчення кар’єри, можу припустити, хлопець буде лікті кусати, шкодуючи про свою поведінку. Особливо стосовно збірної – це ж велика честь для будь-якого спортсмена!

Не поспішайте списувати його з рахунків – час ще є, можливо, все владнається», – сказав Кварцяний. Про це повідомляє 24 Футбол.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.