Коли життя після 60 лише починається: унікальна історія пенсіонера-марафонця

Сьогодні у світі відзначають день людей похилого віку. В Україні такими вважають чоловіків віком від 61 до 71 року та жінок віком від 56 до 74. Та такий вік не є причиною перестати займатися улюбленою справою – марафоном.

Коли життя після 60 лише починається: унікальна історія пенсіонера-марафонця
2 Жовтня 2016 8:07Спорт,Статті

Перший у світі марафон Володимир Шимко пробіг у 1997 році у Кошице, що у Словаччині. За це він отримав відповідну медаль. Однак бігати почав ще задовго до цього, пише 24 канал.

У 1984 році я почав виходити на пробіжки. Починав з 4 кілометрів,
– ділиться спогадами пенсіонер.

Починаючи з першої пробіжки і до сьогодні чоловік веде щоденники. Там відзначає свій пульс після бігу, час та кількість кілометрів. І в 2007 році виявилося, що чоловік пробіг відстань, яка рівна довжині земної кулі. Тепер уже він на другому колі “навколо світу”.

Для Володимира біг – це хобі. Усе життя пропрацював інженером-теплоенергетиком. Каже, поєднувати роботу та спорт було непросто.

Я по всій Україні їздив, і всюди, коли в готелі зупинявся, одразу шукав де там стадіон, де можна побігати. В мене завжди з собою була форма,
– розповів Володимир Шимко

Каже, коли ще працював – фінанси дозволяли брати участь у закордонних марафонах. Тепер бігати за межами України їздить двічі на рік – гроші відкладає з пенсії. Наступного року мріє взяти участь у вашингтонському напівмарафоні. І наголошує: найголовніше – позитивний вплив бігу на здоров’я.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.