Хокей. Для досягнення мети одного завзяття замало

Київ. Палац спорту. Чемпіонат світу. Дивізіон 1 Група А. Після поразки від збірної Угорщини в перший день турніру (3:5) наша команда вчора поступилася і полякам.

Хокей. Для досягнення мети одного завзяття замало
24 Квітня 2017 22:28Спорт,Статті

Польща – Україна . 2:1 (1:0, 0:1, 1:0). Про це пише Голос України.

Цими поразками збірна України дуже засмутила своїх численних прихильників. І тепер нашим хокеїстам доведеться докласти титанічних зусиль, щоб бодай продовжити прописку  в цьому дивізіоні.

Єдине в чому не можна звинувачувати господарів турніру, так це у відсутності  великого бажання битися до останньої хвилини. Але для успішного результату окрім завзяття потрібно ще багато якостей:  майстерності, відповідного тактичного озброєння, вміння реалізовувати зайвого, надійно грати в обороні.

Сьогодні у нашої команди – вихідний, а завтра вона зустрінеться зі збірною Австрії. Початок матчу о 20:30.

***

1. Республіка Корея (2 матчі) – 6 очок (різниця шайб – 9-4). 2. Угорщина (1) – 3 (5-3). 3. Польща (2) – 3 (4-5). 4. Казахстан (2) – 3 (5-7). 5. Австрія (1) – 0 (2-3). 6. Україна (2) – 0 (4-7).

На знімку: чудовий настрій у корейських хокеїстів. Вони – лідери.

Фото iihf.com

Голос України

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.