Хацкевич: Повністю програли матч в плані бажання

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич прокоментував виліт своєї команди з Ліги чемпіонів від Янг Бойз.

3 Серпня 2017 20:41Спорт,Статті

«Розумію, що всім нам важко зараз … Практично нічого не виходило в першому таймі. Хоча просили хлопців грати на атаку і шукати щастя біля чужих воріт.

У другому таймі, може, щось почало виходити. Дуже багато було браку, програвали єдиноборства. Повністю програли матч в плані бажання.

Чому провалили перший тайм? Грає вся команда. Всі повинні атакувати і всі повинні оборонятися. Напевно, я неправильно хлопцям пояснив, не доніс, як потрібно грати після першого виграного матчу. Це моя помилка. Виходити і утримувати рахунок – такої установки не було», – цитує Хацкевича Футбол 24.

Таким чином, Янг Бойз продовжить виступи у плей-офф раунді Ліги чемпіонів, а Динамо відправиться в аналогічний раунд Ліги Європи.

Нагадаємо, що у матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо поступилося Янг Бойз з рахунком 0:2.

Перша гра між цими суперниками в Києві завершилася перемогою Динамо з рахунком 3:1.