Гол Ярмоленка не допоміг Боруссії перемогти Баварію в матчі кубка Німеччини

Український вінгер Боруссії Дортмунд Андрій Ярмоленко зумів відзначитися забитим м'ячем у матчі 1/8 фіналу Кубка Німеччини проти Баварії.

21 Грудня 2017 14:12Спорт,Статті

До гола Ярмоленка Баварія забила два – на 12-й хвилині відзначився Боатенг, а на 40-й – Томас Мюллер. У підсумку, Боруссія програла 1:2 і пропустила мюнхенців в наступний етап кубка. Про це пише НВ.

Відео голу Ярмоленко:

Забити Ярмоленко міг ще в першому таймі, але тоді м’яч з лінії воріт виніс захисник Баварії Давід Алаба:

Варто зазначити, що сьогодні через травму П’єра-Емеріка Обамеянга українець грав в центрі нападу, а не на звичному правому фланзі півзахисту.

Трохи раніше стало відомо, що Андрій Ярмоленко увійшов до п’ятірки кращих гравців чемпіонату Німеччини за кількістю матчів у гольових атаках.