ФК «Шахтар» побудує на Прикарпатті два футбольні майданчики

Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк) розширює географію програми масового футболу «Давай, грай!» У планах «гірників» побудова чотирьох футбольних майданчиків у населених пунктах Західної України.

ФК «Шахтар» побудує на Прикарпатті два футбольні майданчики
24 Червня 2018 18:42Спорт,Статті

Про це пише Спортивна Галичина.

Наразі відомо, що проект «Давай, грай!» охопить міста Червоногорад та Добротвір Львівської області, а також м. Бурштин і с. Демешківці (Галицький р-н) Івано-Франківської області. У цих населених пунктах буде побудовано нові футбольні майданчики, а діти від 6 до 12 років отримають змогу безкоштовно займатися на них. Shakhtar Social створить необхідні умови для занять: забезпечить дітей інвентарем, продовжить готувати наставників-волонтерів, організовувати тренування й турніри.

– Проект «Давай, грай!» є національним, – говорить директор департаменту маркетингу і комунікацій ФК «Шахтар» Юрій Свиридов. – Він дозволяє хлопчикам, дівчаткам, дітям з обмеженими можливостями регулярно займатись футболом. Філософія проекту – у відсутності бар’єрів і меж, тому Shakhtar Social розширює географію «Давай, грай!» по всій Україні, – йдеться на офіційному сайті донецького клубу.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.