ФФУ довічно дискваліфікувала двох футболістів через матчі за «ДНР»

Сергій Артюх та Артем Євланов отримали довічні дискваліфікації за те, що виступали за команди бойовиків на окупованих територіях.

ФФУ довічно дискваліфікувала двох футболістів через матчі за «ДНР»
11 Лютого 2017 22:33Спорт,Статті

Українські футболісти Сергій Артюх і Артем Євланов дискваліфіковані довічно за те, що брали участь у матчах за так звану «збірну» угруповання «ДНР». Про це повідомило у п’ятницю, 10 лютого, видання «Футбол-24», пише Український тиждень.

За інформацією, дані про такі матчі цих двох футболістів передала до Федерації футболу України Служба безпеки України, там ці документи передали до Контрольно-дисциплінарного комітету федерації, який і ухвалив рішення про дискваліфікацію.

Видання нагадує, що влітку 2016 року таке саме рішення про довічну дискваліфікацію у Федерації футболу України ухвалили і щодо футболіста Олександра Ясковича, який грав матчі за так звану «збірну» угруповання «ЛНР».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.