Фергюсон: Хабіб, ти ганьба легкого дивізіону і свого табору

Боєць UFC Тоні Фергюсон розкритикував росіянина Хабіба Нурмагомедова, оскільки той навіть не попросив вибачення за зірваний бій.

Фергюсон: Хабіб, ти ганьба легкого дивізіону і свого табору
11 Березня 2017 14:53Спорт,Статті

Тоні вважає, що всі слова вибачення писав менеджер Алі Абдель-Азіз, від імені Хабіба.

«Я знаю, що його менеджер написав ці вибачення. Його менеджер робить всі ці речі. Іноді він пише з неправильного аккаунта. Забавно, коли він іноді пише в своєму “твіттері” від імені Хабіба так, ніби це його аккаунт, а потім видаляє те, що написав. Вибачення були звернені не до мене. Це звучало так, ніби він вважає себе чемпіоном. Ні, чувак, ти не чемпіон. Ти ганьба легкого дивізіону і свого табору. Така поведінка нешаноблива і егоїстична.

Алі знає цей бізнес. Він знає правила. Він не став би менеджером декількох з кращих бійців, якби не знав. Так що навіть якщо він і впав в паніку, перше, що він повинен був зробити, – це подзвонити Дані Вайту. Я дуже засмучений тим, що мені доводилося мати справу з усім цим протягом тижня і що у мене не було шансу розмазати цього хлопця по Октагону і пустити під укіс його промопотяг», – цитує Фергюсона MMAJunkie.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.