Екс-лідер «Дніпра» Джуліано відзначився феноменальним досягненням за «Зеніт»

Бразильський хавбек Джуліано витягнув «Зеніт» з мертвого становища у матчі 1-го туру Ліги Європи проти тель-авівського «Маккабі» .

Екс-лідер Дніпра Джуліано відзначився феноменальним досягненням за Зеніт
16 Вересня 2016 21:17Спорт,Статті

За 14 заключних хвилин другого тайму колишній півзахисник «Дніпра» примудрився віддати 3 гольові передачі та забити гол, яким зрівняв рахунок.

На рахунку Джуліано тепер 5 м’ячів і 3 асисти в сезоні за команду Мірчі Луческу.

Перевернувши ситуацію з 0:3 на 4:3, «Зеніт» повторив рекорд Ліги Європи. Раніше подібний мегакамбек вдавався «Брюгге» проти «Марібора» і дортмундській «Борусії» проти «Одда».