Екс-футболіст збірної України забив фантастичний м’яч ударом скорпіона

У матчі чемпіонату Казахстану з «Атирау» (3:2) український легіонер «Тоболу» Антон Шиндер двічі засмутив суперника, причому одного разу зробив це дуже ефектно.

Екс-футболіст збірної України забив фантастичний м'яч ударом скорпіона
11 Квітня 2018 10:22Спорт,Статті

Вихованець донецького «Шахтаря» перший м’яч забив на 22-й хвилині, потім «Тобол» пропустив двічі. Про це пише Gazeta.ua.

Гол-красень 30-річний Шиндер, який удруге вийшов на поле за «Тобол», провів на 64-й хвилині, після скидки головою від партнера, виконавши удар скорпіона і зрівнявши рахунок.

До вашої уваги відео голу:

Перемогу «Тоболу» приніс екс-гравець «Дніпра» Джаба Канкава.

До речі, за «Тобол» зіграли інші українці Дмитро Непогодов і Василь Кобін, а також екс-гравець «Волині» македонець Ванче Шиков.

За «Атирау» увесь матч провів екс-футболіст «Чорноморця» Різван Аблітаров.

У складі збірної України Шиндер дебютував 6 вересня 2011 року в товариському матчі проти Чехії (0:4). Усього за нашу національну команду провів два поєдинки – голами не відзначався.