«Динамо» в Іспанії: Русина замінить Алексєєв

«Динамо» продовжує підготовку до другої частини сезону у Марбельї, повідомив офіційний сайт клубу. Вчора, 18 січня, на ранковому занятті «Динамо» був відсутній нападник Назарій Русин, який отримав травму під час першого збору і відправився до Києва. Замість нього до Іспанії найближчим часом прибуде Владислав Алексєєв.

«Динамо» в Іспанії: Русина замінить Алексєєв
19 Січня 2018 18:32Спорт,Статті

На ранкове заняття динамівці прибули одночасно з одним з лідерів китайської Суперліги ФК «Хебей Чайна Форчун». До слова, підопічні Мануеля Пеллегріні проживають, як і делегація київського клубу в готелі La Quinta, який знаходиться у 1,1 км від Футбольного центру Марбельї, де обидві команди проводять свої тренування. Розпочалося тренування з розминки під керівництвом тренера по фізпідготовці Віталія Кулиби, після роботи в квадратах гравцям знову були запропоновані фізичні навантаження з шістьма станціями для кожної групи м’язів. Завершилося ранкове заняття черговим міні-турніром. Про це повідомляє FootBoom.com.

Цього разу для гри було виділено половину поля, а по центру кожної сторони розміщувалися ворота стандартного розміру. Кожній команді протягом трьох хвилин необхідно було вразити всі чотири пари воріт. Перемогу в турнірі святкували гравці в червоних манішках. Проте проти такого рішення були гравці в зелених манішках, які вважали що саме вони заслуговують на чемпіонське фото 🙂 Вечірнє тренування було виключно ігровим. Після невеличкої розминки гравці приступили до вправи на контроль м’яча, після чого зіграли двосторонку на все поле.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.