Дулуб: Сподіваюсь, Матвієнко допоможе «Карпатам» закрити позицію лівого захисника

Головний тренер львівських «Карпат» Олег Дулуб розповів про новачків команди.

Дулуб: Сподіваюсь, Матвієнко допоможе «Карпатам» закрити позицію лівого захисника
24 Лютого 2017 22:03Спорт,Статті

«Побачивши Миколу на тренуваннях та маючи інформацію по ньому, я дуже сподіваюся, що він допоможе нам вирішити проблему лівого захисника. Матвієнко номінально центральний захисник? Так, але у Миколи є досвід гри і зліва в обороні. При розгляді кандидатури Матвієнка ми обов’язково враховували цей факт. Така різноплановість говорить про те, що Матвієнко – гравець універсальний і може закрити відразу кілька позицій.

Я вже якось говорив: якщо ми шукаємо людей в свою команду, то шукаємо тільки тих гравців, які можуть закрити не тільки свою рідну позицію, а й інші проблемні місця. Сезон довгий, і ми повинні бути готові до всього. Також потрібно враховувати, що у процесі гри футболісти можуть опинятися не на своїх позиціях, але вони повинні вміти грати на них. І не просто грати, а грати там ефективно.

Судячи з того, як Гуцуляк влився в колектив після повернення з Іспанії, знаючі люди сказали, що він помітно подорослішав. Нехай він і не грав в еліті іспанського чемпіонату, але навіть у скромнішій лізі пройшов хорошу школу. До того ж, Олексій був далеко від батьківщини. А це, як в армії, де один день йде не за 2, а навіть за 3 дні. А що стосується мене, то особисто я вже переконався, що Гуцуляк – кваліфікований футболіст належного рівня», – зізнався Дулуб в інтерв’ю Sport Arena, повідомляє Футбол 24.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.