«Дніпро» поступився володарю Кубка Бельгії ФК «Стандарт»

У другому контрольному матчі на зборі в Нідерландах «Дніпро» зустрівся з льєжським «Стандардом» і зазнав поразки 0:1.

2014-12-11_IMG_6682_ua
14 Липня 2016 13:51Спорт,Статті

Про це передає УНН з посиланням на прес-службу дніпропетровської команди.

У першому таймі «дніпряни» проявили себе дуже успішно в грі без м’яча, граючи дуже строго і компактно, завдяки чому суперник взагалі не мав гольових моментів.

Підопічні Дмитра Михайленка намагалися проводити швидкі атаки, використовуючи перевагу гравців в швидкості.

Після перерви бельгійці повністю змінили склад і дещо перебудувалися. І в дебюті другого тайму «Стандард» заволодів відчутною територіальною перевагою.

Проводячи одну атаку за іншою, бельгійці в результаті змогли забити. На 59-й хвилині після атаки правим флангом форвард Рено Емон замкнув простріл з лінії воротарського, встановивши фінальний результат.

Нагадаємо, що «Дніпро» продовжить тренування на зборі в Голландії, а наступний ігровий день в суботу, 16 липня — буде проведено відразу два спаринги.