Денис Журавльов: легких суперників у Фіналі чотирьох бути не може

Не встигли вщухнути пристрасті після фінальної розв’язки у баскетбольному Кубку України серед жінок, як невпинно наближається інший Фінал чотирьох – Кубка України серед чоловіків. 9 і 10 березня у Харкові у боротьбі за почесний трофей зійдуться Дніпро, Авантаж-Політехнік, БІПА і Хімік. Підопічні Дениса Журавльова є володарями Кубка і його захист на вирішальній стадії змагань розпочнуть матчем з Авантаж-Політехніком. У лютому Дніпро переграв харків’ян 108:64. Чи матиме володар Кубка проблеми з «політехніками» цього разу?

Денис Журавльов: легких суперників у Фіналі чотирьох бути не може
7 Березня 2018 14:45Спорт,Статті
Про це – у матеріалі Ukrbasket.
– Ми ніколи не очікуємо легкої гри. Переконлива перемога може зіграти і злий жарт. Ми завжди намагаємося поставитися до суперника серйозно. Тим більше на кону стоїть титул – Кубок України. Легких суперників у Фіналі чотирьох вже бути не може. І ми докладатимемо усіх зусиль, щоб перемогти у цій грі. Я думаю, що і Харків у себе вдома так просто не здасться. Те, що ми так переконливо обіграли їх вдома, ще ні про що не свідчить.
– Відтак, у вас можуть виникнути складнощі у матчі з господарями Фіналу чотирьох?
– Ніхто і не казав, що буде просто. Будь-яка гра для нас складна. Ми витрачаємо багато зусиль, щоб її виграти. І ця гра не буде виключенням. Все одно, щоб здобути перемогу, потрібно дуже важко працювати і витрачати багато емоцій і фізичних зусиль. Ця гра не буде виключенням. Тим більше Харків гратиме у себе вдома, а у рідних стінах він показує інші результати і демонструє іншу гру. Вони грають розкуто , добре атакують і краще захищаються.
– Домашня перемога над Будівельником підвищила настрій Вам і Вашим хлопцям перед Фіналом чотирьох?
– Скоріше за все гра з Будівельником показала, що… а точніше, гра з Черкаськими Мавпами показала те, чого ми не робимо, а гра з Будівельником показала, що нам треба робити, щоб здобувати перемоги. Я думаю, що хлопці зроблять правильні висновки, звернуть на це увагу і лише у такому разі матч з Будівельником відіграє позитивну роль. Ми нарешті повернули свою гру, усвідомили – від чого ми залежимо і що нам треба робити, щоб виграти.
– Чи можна сказати, що гра Дніпра багато у чому залежить від того, як грає той самий Тимофеєнко чи Мішула?
– Ми вже неодноразово показували, що можемо виграти і без Тимофеєнка, і без Мішули. Є хлопці, які їх заміняють. Звісно у такому випадку нам важче. Але ми усе ж таки будуємо свою гру на командному результаті. Я думаю, хлопці це розуміють і завжди прагнуть грати командно.
– У паралельній півфінальній парі кому віддаєте перевагу, БІПІ чи Хіміку?
– Не наважуся сказати, у кого з них більше шансів пробитися до фіналу. Кубок – це такі змагання, у яких будь-яка команда може виграти. Ми це і минулого року продемонстрували. Тоді від нас не очікували, що ми можемо виграти Кубок. До Фіналу чотирьох ми вийшли з четвертого місця, якщо мені не зраджує пам’ять. Тобто важко сказати, хто фаворит, хто сильніший. Будь-яка команда здатна зробити сюрприз своєму супернику і здобути перемогу. Я думаю, переможе найсильніший.
– Ви згодні, що на папері пара БІПА – Хімік виглядає більш рівно, ніж ваша пара?
– Я б усі ці папери зім’яв би і викинув до смітника. Бо одна справа на папері, інша – на паркеті. На майданчику грають люди, і ніхто не дивиться у папір, як і з ким йому грати. Усе залежить від гравців, а папір часом «помиляється».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.