Чешка стала олімпійською чемпіонкою в гірськолижному супергіганті

В столиці ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 південнокорейському Пхьончхані сьогодні, 17 лютого, відбулися змагання з гірськолижного спорту у жінок в супергіганті.

Чешка стала олімпійською чемпіонкою в гірськолижному супергіганті
17 Лютого 2018 18:22Спорт,Статті

Золоту олімпійську нагороду сенсаційно здобула Естер Ледецька з Чехії (на фото). У своїй спробі вона подолала дистанцію за 1 хвилину 21.11 секунди. Про це пише ZIK.

Цікаво, що Естер Ледецька в першу чергу відома за виступами в сноуборді. А в Пьончхані вона виступала під 26-м стартовим номером вже за межами «червоної групи», коли австрійка Анна Файт вже починала приймати вітання з тим, що їй вдалося підтвердити статус найсильнішої гірськолижниці в супергіганті після перемоги в Сочі-2014, а багато великих спортивних сайтів оголошували вже про її перемогу. Ось тільки з цим була не згодна Ледецька, яка всього на 0,01 секунди випередила Файт.

Перемога стала несподіваною навіть для самої Ледецькі, яка з’явилася на прес-конференції після фінального заїзду в окулярах для сноуборду. Здивованим журналістам вона пояснила, що не була готова до появи на публіці і не встигла нафарбуватися. «Не знаю, як мені вдалося виграти з різницею в одну соту секунди. Це ви мені розкажіть. Я просто спустилася вниз. Навіть толком не знаю, що сталося, але це було здорово. Дивилася на табло і думала, що сталася якась помилка, і що позиції ще зміняться. Досі не вірю, що я перша. Не знаю, як мені це вдалося», – розповіла журналістам Естер Ледецька (на фото).

Третє місце посіла Тіна Вайратер з Ліхтенштейну, яка проїхала дистанцію на 0,11 секунди гірше нової олімпійської чемпіонки.

Представниця України, магістрант Львівського державного університету фізичної культури Ольга Книш здолала дистанцію за 1 хвилину 30.60 секунди, відставши від переможниці на 9.49 секунди й посівши серед учасниць, що фінішували, останнє 43-е місце. Ще одна спортсменка не зуміла фінішувати, а інша – не вийшла на старт.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.