Бій-реванш Кличка з Ф’юрі знову опинився під загрозою зриву

Британське антидопінгове агентство (UKAD) хоче провести слухання по справі Ф'юрі до дати бою.

Бій-реванш Кличка з Ф'юрі знову опинився під загрозою зриву
9 Вересня 2016 20:05Спорт,Статті

Британське антидопінгове агентство (UKAD) має намір провети слухання по справі Тайсона Ф’юрі до дати проведення повторного бою Ф’юрі – Кличко, повідомляє УНІАН з посиланням на Boxing news. UKAD в червні дискваліфікувало Тайсона Ф’юрі за те, що в його допінг-тесті були знайдені сліди забороненого препарату нандролон. Потім агентство тимчасово призупинило його дискваліфікацію до проведення слухань, а зараз змінило своє рішення щодо дати проведення цих слухань. Якщо раніше планувалося, що слухання у допінговій справі Тайсона Ф’юрі відбудуться після матчу-реваншу з Володимиром Кличком, то після офіційного підтвердження дати бою (29 жовтня) функціонери прийняли рішення провести слухання до бою.

“В ситуації зі зняттям тимчасової дискваліфікації, Агентство вважає, що ситуація повинна бути повністю вирішена, перш ніж обвинувачуваний в порушенні антидопінгових правил атлет знову буде виступати”, – так пояснює свою позицію UKAD. Як повідомляв УНІАН, бій Ф’юрі – Кличко повинен відбутися 29 жовтня в Манчестері. Спочатку бій повинен був відбутися 9 липня, але був перенесений через травму Ф’юрі. Володимир Кличко втратив усі свої титули чемпіона світу в листопаді, програвши в бою Ф’юрі одноголосним рішенням суддів за очками.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.