Асоціацію футзалу Львівщини представлять на «Ярмарку спорту»

Асоціацію футзалу Львівщини (президент Мирослав Хом’як) представлять на восьому за ліком «Ярмарку спорту», який завтра відкриють у Львові у палаці спорту «Динамо» (вул. Вітовського, 53).

Асоціацію футзалу Львівщини представлять на «Ярмарку спорту»
21 Вересня 2017 18:02Спорт,Статті

Протягом кількох днів на «Ярмарку спорту» усі бажаючі зможуть ознайомитися з футзалом, а також спробувати свої сили у ньому. Асоціацію футзалу Львівщини представлятимуть гравці футзального клубу «Здвиг», який зовсім скоро стартує у Кубку України серед професійних команд, а також дитячо-юнацька спортивна школа «Енергія». Про це пише Вголос.

Юні гравці «Енергії» та досвідчені футзалісти «Здвигу» протягом кількох днів демонстуватимуть майстер-класи та показові виступи. Асоціація футзалу Львівщини матиме окремий стенд, де усі бажаючі зможуть не тільки переглянути відео з видовищних футзальних матчів, а й отримати усю необхідну інформацію про те, де можна займатися футзалом школярам та дітям дошкільного віку.

«Ярмарок Спорту» відкриє двері усім бажаючим у четвер, 21 вересня, о 10:00, а офіційне його відкриття заплановане цього ж дня на 12:00.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.