«Арсенал» зазнав мінімальної поразки від «Манчестер Сіті»

17 тур Англійської Прем'єр-ліги продовжився кількома матчами серед яких центральним стало протистояння «Манчестер Сіті» та «Арсенала».

19 Грудня 2016 18:14Спорт,Статті

Про це передає УНН з посиланням на сайти команд.

За гостей вже на 5-й хвилині гри відзначився Тео Уолкотт, проте «Манчестер Сіті» у другому таймі вдалося відігратися і вийти вперед у рахунку. Голи у складі переможців на свій рахунок записали Лерой Сане і Рахім Стерлінг – 2:1.

«Швидкий гол «Манчестер Сіті» у другому таймі все змінив, суперник відчув упевненість в своїх силах. При другому голі я не бачив м’яча, тому що один з гравців «міщан» рухався поперек поля і закривав мені огляд», – розповів голкіпер «канонірів» Петр Чех.

Нагадаємо, що «Манчестер Сіті» (36 очок) розташувався на другому щаблі в турнірній таблиці чемпіонату Англії. «Арсенал» відстає від опонентів на два пункти і ділить третю сходинку з «Ліверпулем».