“Арена Львів” може перейти в розпорядження Львівоблради

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк розповів про своє бачення вирішення проблем «Арени Львів».

"Арена Львів" може перейти в розпорядження Львівоблради
6 Січня 2018 22:52Спорт,Статті

«Львівська обласна рада ще не прийняла рішення про те, що ми будемо просити і готові прийняти «Арену Львів». Ми розглядаємо таку можливість. Я був присутній на двох нарадах з цього питання.

Я сам футбольний уболівальник. Мені дуже боляче, що цей стадіон не живе, що там рідко проводяться матчі, територія навколо не живе. Це реально складне завдання! Для будь-якої – держави, для області, для іншого рівня влади. Але коли ми такі варіанти розглядаємо, то готові брати на себе складні завдання, займатися і займатися щоб це було ефективно.

Ми вважаємо, що «Арена Львів» і територія навколо стадіону має ефективно використовуватися. Під спортивні споруди і під інфраструктурні споруди. Тут, умовно, може бути льодова арена, баскетбольна, поліфункціональна або якийсь виставковий зал. Повинен бути розвинений транспорт. Насправді є дуже багато питань.

Не були продумані кроки, які зробили раніше. Є дуже великі борги – 709 мільйонів гривень перед підрядниками. Там треба ще завершувати другу частину проекту. За цінами 2013 це 334 мільйони гривень (це по курсу 8 гривень за долар). Коли ми будемо розглядати остаточне рішення, то дуже добре все порахуємо. На шкоду інших об’єктів робити не будемо», – розповів Гірняк Galsports, повідомляє 24 канал.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.