7 липня: ювілей «Короля футболу»

Його ім'я відомо навіть тим, хто не бачив жодного футбольного матчу і не має уявлення про історію, правила та романтизм Великої гри.

7 липня: ювілей «Короля футболу»
8 Липня 2017 10:36Спорт,Статті
Упізнаваність цього спортсмена була феноменальною – 93% всіх людей на планеті Земля. Такої популярності не було у жодного спортсмена як до Пеле, так і після. А ось його справжнє ім’я згадає не кожен – Едісон Арантіс ду Насіменту – ні багато, ні мало король футболу, кращий польовий гравець 20 століття, справжня жива легенда і приклад для наслідування для мільйонів хлопчаків! Про це пише Спорт Олімп.
Пеле було 16 років і 9 місяців, коли відбувся його дебют у збірній Бразилії, яка грала зі збірною Аргентини. 7 липня 1957 року форвард «Сантоса» вийшов на заміну за рахунку 0:1 і зрівняв рахунок. Правда, у підсумку бразильці програли 1:2, проте для юного гравця дебют був безумовним успіхом – він став наймолодшим бомбардиром в міжнародних матчах, який зумів відзначитися за свою країну.
Експерти кажуть, що у грі «чорної перлини» не було слабких місць. Едсон до мозку кісток був комбінаційним гравцем, ніколи не «тягнув ковдру на себе». Він прекрасно читав гру, відчував поле. «Без спільних зусиль перемога у футболі неможлива, – говорить Пеле. – Футбол – це команда, колектив, а не один-два-три зіркових гравця».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.