ЗМІ відзначають зростання в Україні загрози терактів напередодні Дня Незалежності

Українців закликають: якщо бачите підозрілий предмет або ж людей, які щось ховають у незвичних місцях, подзвоніть в поліцію.

ЗМІ відзначають зростання в Україні загрози терактів напередодні Дня Незалежності
21 Серпня 2017 14:22АТО,Львів,Політика,Статті,Україна

У великих українських містах напередодні Дня Незалежності наростає загроза терактів, про що свідчать численні випадки розкриття планів терористів на мирній території України.

Як йдеться в повідомленні УНІАН, сьогодні контррозвідка СБУ запобігла теракту в Маріуполі та врятувала десятки життів. Теракт замовляли в Москві, а схему розробили в Донецьку.

Телеканал с своєму сюжеті розкриває схему реалізації терористичного акту та наглядно демонструє, як працює міна, яку планував встановити посібник терористів у публічному місці. Зазначається, що виготовлений у Росії пристрій може знищувати все живе у радіусі 15 метрів. Контррозвідка СБУ запобігла теракту в Маріуполі та врятувала десятки життів Телеканал також нагадує, що на цьому тижні у Харкові затримали командира російської диверсійної групи. Він керував одним із незаконних збройних формувань на Донбасі і був завербований ГРУ Генштабу Росії. Йому дали завдання повернутись у рідний Харків та очолити групу спротиву. Мета – теракти і вбивства проукраїнських політиків. Під час обшуку в його помешканні знайшли пістолет із глушником, набої, кілограм вибухівки, електродетонатори і розвідувальний квадрокоптер. І цілий арсенал виявила СБУ практично в серці столиці – улюбленому місці відпочинку киян у Гідропарку. Сотні набоїв, боєприпаси різного калібру, а також десяток тротилових шашок, замаскованих під господарське мило – були сховані в пішохідній зоні. Можливих власників правоохоронці шукають. І нагадують усім, особливо в передсвяткові дні: якщо бачите підозрілий предмет або ж людей, які щось ховають у незвичних місцях, подзвоніть до поліції одразу ж.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.