Законопроект про Антикорупційний суд погоджено з міжнародними партнерами

Законопроект про Антикорупційний суд та надання право вето для експертів погоджений з міжнародними партнерами.

Законопроект про Антикорупційний суд погоджено з міжнародними партнерами
7 Червня 2018 22:15Політика,Статті,Україна

Про це в кулуарах парламенту заявив народний депутат від фракції БПП, представник уряду у ВР Вадим Денисенко, передає кореспондент УНН.

«Цей варіант (щодо права вето для міжнародних експертів – ред.) – який погоджений з міжнародними партнерами. Наскільки я розумію, переговори тривали до 6:00 – фактично було вже остаточно погоджено цей варіант», – повідомив Денисенко.

Нагадаємо, голова ВР Андрій Парубій анонсував нараду у ВР перед голосуванням щодо Антикорупційного суду. Голосування очікується у Раді з 11:30 до 12:00.

Народний депутат Леонід Ємець заявив, що право вето для міжнародних експертів, що стало каменем спотикання у переговорах з міжнародними партнерами, у тому числі з МВФ, щодо кандидатур на посаду судді Антикорупційного суду у відповідному законопроекті зберігається.

Як повідомлялось, раніше у МВФ висловили позицію щодо спірного моменту про Антикорупційний суд. У МВФ наголосили на тому, що в процесі створення суду важливо, щоби Рада експертів, до складу якої увійдуть незалежні експерти із вагомим та загальновизнаним досвідом у боротьбі з корупцією, була наділена вирішальною роллю у визначенні того, чи кандидати на посаду судді Антикорупційного суду мають необхідну кваліфікацію.

Держдеп США підтримав МВФ щодо спірного моменту про Антикорупційний суд, як і G7.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.