Виселення приміських маршруток зі Львова може спричинити соціальний вибух, – депутат

Керівництво Львівської міськради та ЛОДА закликали повернути на попередні місця кінцеві зупинки приміських та міжміських автобусних маршрутів, зокрема, відновити доїзд до Приміського залізничного вокзалу.

Виселення приміських маршруток зі Львова може спричинити соціальний вибух, – депутат
11 Жовтня 2016 17:51Львів,Політика,Статті

Про це 11 жовтня на сесії Львівської облради заявив депутат від ВО «Свобода» Андрій Чад, повідомляє IA ZIK.

Зокрема, як наголосив депутат, мешканці Жидачівського, Миколаївського та Стрийського районів обурені перенесенням кінцевої зупинки на Стрийський автовокзал. «Це погіршило добирання до Львова. Покращення надання послуг не відбулося», – наголосив депутат.

На його думку, такі дії міської влади є «лобіюванням інтересів певних осіб та мають на меті здерти додаткові кошти з населення». «Це може спричинити соціальний вибух», – додав А.Чад.

Він закликав міську та обласну владу повернути кінцеві зупинки приміських та міжміських маршрутів з усіх напрямків на попередні місця у Львові.

Схожі заяви озвучили і низка інших депутатів¸ зазначивши, що до них звертаються з такими вимогами виборці.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.