Військова техніка на параді в «ДНР» є порушенням Мінська, – ОБСЄ

ОБСЄ вважає присутність військової техніки на парадах на честь 9 травня на окупованих територіях Луганської області порушенням Мінських домовленостей.

Військова техніка на параді в «ДНР» є порушенням Мінська, - ОБСЄ
21 Квітня 2017 20:54АТО,Політика,Статті

Про це сказав перший заступник глави СММ ОБСЄ Александр Хуг, відповідаючи на запитання журналістів п’ятницю в Києві, передає Еспресо з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Я маю підтвердити те, що так звана ЛНР повідомила нам про те, що вони мають план порушити Мінські угоди», – сказав Хуг.

«Як ми вже відображали в своїх звітах, присутність такого озброєння є порушенням Мінських угод і це озброєння не повинно там перебувати відповідно до домовленостей, які були підписані «ЛНР»/«ДНР», – наголосив він.

  • Раніше повідомлялось, що проросійські терористи на Донбасі підтягують до Луганська й Донецька важку бронетехніку та ствольну артилерію, прикриваючись «легендою» про підготовку військового параду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.