В Україні не «криза», а викликаний РФ конфлікт – Ващиковський

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що немає такого поняття як «криза в Україні», а є російсько-український конфлікт, викликаний Росією.

В Україні не «криза», а викликаний РФ конфлікт - Ващиковський
8 Серпня 2017 10:23АТО,Крим,Львів,Політика,Статті,Україна

Про це він сказав в інтерв’ю російському виданню «Комерсант», повідомляє Укрінформ.

«Немає такого поняття «криза в Україні». Є російсько-український конфлікт, викликаний Росією. І ми прагнутимемо зробити свій внесок у його вирішення. Але, звичайно, ми не збираємося щось робити самі по собі: все залежить від готовності Росії й України реалізовувати мінські домовленості, а також від учасників «нормандського формату», – сказав Ващиковський у відповідь на запитання російської журналістки про нібито «кризу в Україні».

На запитання журналістки про те, чи рано поки що говорити про заморожування конфлікту на Донбасі, глава польського МЗС відповів: «Це виглядає як заморожений конфлікт, але ми вважаємо за краще говорити про конфлікт низької інтенсивності. За даними СММ ОБСЄ, там щодня продовжують гинути люди, стрільба поновлюється по кілька разів на день».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.