В Трудовий Кодекс України намагаються просунути норми про сексуальну орієнтацію

Сьогодні відбулось засідання Комітету соціальної політики ВРУ, на якому ліберальні сили намагались протиснути норми про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність в Трудовий Кодекс України.

3151873628_0747125324_b-900x500
15 Березня 2017 22:06Політика

 Ці пункти були додані до переліку ознак, за якими забороняється дискримінація в сфері  Трудового права:

«Після розгляду цього питання на робочій групі, норми щодо так званої «сексуальної орієнтації» та «гендерної ідентичності» були вилучені та замінені пропозиціями авторського колективу, що складається з 11 народних депутатів України», – сказав на засіданні Павло Унгурян

«Ми  запропонували помірковану позицію – заборонити дискримінацію будь-якої форми та за будь-якою ознакою в трудових відносинах. В першому читанні жодних згадок  про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність  не було, а зараз вони знову з’явились.  Ми розглядаємо спроби  пролобіювати ці правки в Трудовому праві як нав’язування   Україні  антисімейних  технологій», – підсумував Павло.

В результаті,  Комітет соцполітики  підтримав поправку народних депутатів щодо питань дискримінації без  згадувань про сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Попереду – розгляд  проекту Трудового кодексу  у Парламентській залі.

Джерело: Всі новини

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.