Уряд провалив запуск електронного декларування – нардеп

Кабінет міністрів відповідальний за провал запуску повноцінної роботи системи електронного декларування.

Уряд провалив запуск електронного декларування - нардеп
16 Жовтня 2016 14:17Політика,Статті,Україна

Таку думку висловив народний депутат із фракції «Батьківщина» Ігор Луценко, повідомляє Gazeta.ua.

«Тут питання не в змінах до закону, а у виконанні чинного. Наразі завдання по запровадженню ефективного електронного декларування просто провалене урядом. Саме він був відповідальним за те, щоб у нас запрацювала дієва, технічно забезпечена система подачі електронних декларацій.

Так як це все відбувалося протягом кількох місяців, можна було легко спрогнозувати, що у нас ефективної захищеної електронної системи не буде. Можна було шукати якісь альтернативні шляхи. Скажімо, дозволити на папері здавати ті самі дані. Для боротьби з корупцією немає значення, чи це електронна подача, чи на папері. Потім все рівно можна відсканувати. Це питання відповідальності уряду», – вважає Луценко.

Малоймовірно, що система за 2 тижні запрацює в повноцінному режимі.

«Система не відповідає параметрам, які були прописані в технічному завданні та законодавстві, елементарним базовим вимогам інформаційної захищеності. За 2 тижні таку систему полагодити буде дуже складно. Дуже висока ймовірність, що все електронне декларування під питанням», – зазначив політик.

Як відомо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман скликав на 17 жовтня відповідальні за забезпечення процесу електронного декларування органи на нараду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.