Україна вночі переходить на “літній” час

У ніч на неділю, з 25 на 26 березня 2017 року, Україна переходить на “літній час”. Про це повідомляється на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ). “На території України 26 березня 2017 року о 3:00 за київським часом встановлюється літній час шляхом переведення годинникової стрілки на 1 годину вперед”, – йдеться в повідомленні. Читайте: […]

clock
25 Березня 2017 15:02Cуспільство,Новини,Україна

У ніч на неділю, з 25 на 26 березня 2017 року, Україна переходить на “літній час”.

Про це повідомляється на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

“На території України 26 березня 2017 року о 3:00 за київським часом встановлюється літній час шляхом переведення годинникової стрілки на 1 годину вперед”, – йдеться в повідомленні.

Читайте: До 2016 року додадуть зайву секунду
Нагадаємо, введення “літнього часу” передбачено постановою Кабінету Міністрів від 13 травня 1996 року “Про порядок обчислення часу на території України”. Згідно з постановою, на території України щорічно годинникова стрілка переводиться на годину вперед в останню неділю березня о 3:00 і в останню неділю жовтня о 4:00 – на годину назад.

Літній час використовується в майже 70 країнах світу (в тому числі майже у всіх країнах Європи).

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.