Україна розповіла в ООН про те, як Росія постачає на Донбас зброю

Терористичні організації, які діють на Сході України, отримують зброю та амуніцію від суміжної до контрольованих ними територій держави.

Україна розповіла в ООН про те, як Росія постачає на Донбас зброю
3 Серпня 2017 14:17АТО,Крим,Політика,Статті,Україна

На цьому у своєму виступі під час засідання Радбезу ООН наголосили представники української делегації, передає Depo.ua із посиланням на Постійне представництво України при ООН.

«Виникає риторичне запитання: як терористичні організації в Україні отримували зброю у кількостях, що часто перевищувала запаси багатьох держав на Європейському континенті? Або чому у терористів ніколи не закінчується пальне та боєприпаси?» – говориться у виступі.

Українські дипломати також наголосили, що отримана з-за кордону зброя була використана для вчинення руйнівних терористичних атак, у тому числі збиття літака рейсу МН17.

«Міжнародний режим, покликаний припинити поставки зброї терористам, стикається із проблемою, коли держави, які мали б його дотримуватися, насправді порушують власні міжнародні зобов’язання та обіцянки. Одним із найяскравіших сучасних прикладів цього є продовження притоку на окуповані території східної України різноманітної зброї із сусідньої держави», – зазначили у виступі.

Нагадаємо, що раніше голова Верховної Ради України Андрій Парубій закликав генсека ООН Антоніо Гуттеріша розглянути питання щодо позбавлення Росії «права вето» на Радбезі ООН.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.