У Януковича заперечують закордонні рахунки, якщо знайдуться – віддасть гроші Донбасу

Якщо за кордоном знайдуться банківські рахунки на ім'я президента-втікача Віктора Януковича, то він віддасть ці кошти на допомогу жителям Донбасу, які постраждали від бойових дій.

У Януковича заперечують закордонні рахунки, якщо знайдуться - віддасть гроші Донбасу
9 Червня 2017 14:34Політика,Статті,Україна

Таке повідомлення опублікував на своїй сторінці в Facebook прес-секретар його сина Олександра Юрій Кірасир у відповідь на заяву про рахунки Януковича в Швейцарії в ході зустрічі президента Петра Порошенка з керівником Федерального департаменту закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтером 7 червня. Про це пише Українська правда.

«Хотілося б ще раз нагадати представникам української влади про те, що в своєму офіційному листі від 01.03.2017 на запит адвокатської компанії JHA LLP, яка представляє інтереси В. Януковича і його сина Олександра, було чітко вказано: «в Швейцарії немає заморожених рахунків або активів , якими володіє президент Янукович. Заходи щодо заморожування активів, прийняті Швейцарією, стосуються інших осіб, перерахованих у Додатку до Наказу про заморожування активів в зв’язку з Україною», – зазначив він.

Кірасир також назвав згадки представниками української влади про закордонні рахунки Януковича «відвертою спекуляцією».

Як відомо, 9 грудня 2016 року Федеральна рада Швейцарії повідомила про рішення продовжити заходи щодо заморожування розташованих у Швейцарії всіх активів екс-президента Януковича, а також інших фізичних осіб із України, які можуть бути з ним пов’язані.

У повідомленні йшлося, що йдеться про активи вартістю приблизно 70 мільйонів швейцарських франків у цілому.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.