У Раді міністрів ОБСЄ ухвалили заяву про Україну

Відповідну заяву зробили представники «Трійки» ОБСЄ – представники МЗС Німеччини, Австрії та Італії.

У Раді міністрів ОБСЄ ухвалили заяву про Україну
9 Грудня 2017 10:36АТО,Політика,Статті,Україна

У п’ятницю, 8 грудня, за підсумками ради ОСБЄ очільники МЗС країн-членів організації ухвалили низку заяв. Так, міністри закордонних справ Німеччини, Австрії та Італії ухвалили окрему заяву щодо України. У ній – закликали посилити зусилля для розв’язання конфлікту на сході. Про це повідомляє Укрінформ.

«Міністри закордонних справ Німеччини, Австрії та Італії – Трійки ОБСЄ – видали заяву щодо кризи в і навколо України, закликавши до імплементації тривалого і надійного перемир’я і надання імпульсу для інтенсифікації зусиль для розв’язання конфлікту», – зазначається у повідомленні ОБСЄ.

Водночас, із заявою виступили «Трійка» і Словаччина. Вони висловили стурбованість розвитком подій на теренах ОБСЄ, що поглибили недовіру, зростання напруженості, призвели до конфліктів і нестабільності всередині і між державами. У заяві країни закликають відновити довіру і добросусідські відносини.

Спільна ж заява міністрів країн ОБСЄ говорить про необхідність зменшити ризики виникнення конфліктів, спричинених унаслідок використання інформаційних та комунікаційних технологій, працювати над запобіганням торгівлі людьми, зокрема, дітьми. Також домовилися інтенсифікувати співпрацю в економічній галузі, заохочувати працевлаштування жінок і молоді.

Водночас, сторони домовилися розширювати зусилля щодо зменшення загрози, яку створює стрілецька зброя, легке озброєння і запаси звичайних боєприпасів.

Глави МЗС привітали прогрес у Придністровському врегулюванні та закликали сторони продовжувати цей процес.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.