У Польщі «український націоналізм» хочуть прирівняти до тоталітаризму

У Польщі на засіданні комісій сенату депутати проголосували проти відкликання законопроекту про заборону пропаганди тоталітарних символів, зокрема, «українського націоналізму».

У Польщі «український націоналізм» хочуть прирівняти до тоталітаризму
23 Лютого 2017 22:30Політика,Статті,Україна

Про це повідомляє Укрінформ.

Законопроект, в якому до списку тоталітарних символів відносяться «литовський і український націоналізм, прусський, російський і німецький мілітаризм», буде винесено на загальне обговорення в сеймі Польщі.

«Чи буде законопроект відкинутий після втручання посла України в Польщі? Приймаємо ми тут рішення і приймаємо закони суверенно, або як колись під тиском інших столиць? Колись була Москва, потім Берлін, а тепер Київ?» – заявив з цього приводу сенатор від правлячої партії «Право і Справедливість» Єжи Червінський.

  • Нагадаємо, що в грудні 2016 року сейм Польщі скасував розгляд законопроекту, яким пропонувалося прирівняти український націоналізм до «інших тоталітарних режимів».
  • Екс-глава МЗС Польщі Гжегож Схетина вважає, що нинішні відносини між Польщею і Україною – найгірші за 25 років.
  • Також українські хакери дізналися, що організацією антиукраїнських акцій в Польщі та інших країнах Східної Європи займаються російські спецслужби.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.