У НАБУ триває допит військового прокурора сил АТО

В допиті було оголошено перерву.

kulik ato_3
2 Липня 2016 14:18АТО,Політика,Статті,Україна

У НАБУ триває допит військового прокурора сил антитерористичної операції Костянтина Кулика. Про це він заявив в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Вперше я потрапив на допит в НАБУ. Четверо людей мене допитують… Вони не знають ні законодавства, ні КПК, постійно тиснуть на мене, намагаючись схилити до якоїсь позиції… Ми зараз продовжимо допит, бо я розумію, що буде суд о 14:00. Ми будемо в суді вже говорити предметно, думаю, там вся картина проясниться», – заявив він.

Коли у нього запитали про квартиру в центрі Києва, Кулик заявив, що вона у нього одна й була подарована матір’ю.

«Вони мені інкримінують об’єкти нерухомості, які купувалися моєю матір’ю, купувалися Нємець Іриною Віталіївною (співмешканка Кулика, – ред.), і вони мені видають, що це придбав я», – заявив він.

«Я користуюся одним автомобілем», – зазначив він.

Як повідомлялося, Кулика підозрюють у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 368-2 КК України (незаконне збагачення). У разі визнання судом провини військовому прокурору сил АТО загрожує позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Джерело: 112.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.