У МЗС визнали відставання від Грузії «по всіх сферах» реформування країни

В МЗС визнають, що і як у випадку з скасуванням візового режиму з ЄС, Грузія випереджає Україну у наближенні до євроатлантичних структур.

У МЗС визнали відставання від Грузії «по всіх сферах» реформування країни
14 Червня 2018 14:24Політика,Статті,Україна

В Міністерстві закордонних справ України визнають, що Україна відстає від Грузії в контексті реалізації реформ, необхідних для євроатлантичної інтеграції з Організацією північноатлантичного договору (НАТО).

Про це заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль сказала в ефірі «5 каналу», повідомляє УНІАН.

Вона зазначила, що перед липневим самітом НАТО в Брюсселі важливим питанням є те, як Україна справляється з реалізацією реформ.

«Наскільки я знаю, то наші грузинські колеги є набагато більш просунутими у питаннях реформ по всіх сферах, ніж ми», – заявила Зеркаль. За її словами, як і у випадку із запровадженням Євросоюзом безвізового режиму, Грузія випереджає Україну на шляху євроатлантичної інтеграції до Альянсу.

«Хотілось би бачити у нас більше прогресу. Він є, але він не такий як у грузин. Ми відстаємо від них», – сказала дипломат. При цьому вона зауважила, що Україна є більшою країною і «що в нас є проблема з відкритим конфліктом, що ми маємо витрачати дуже багато сил і є особливості, які не приймають до уваги в НАТО, але ж є і інші питання».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.