У Міноборони розповіли про цьогорічні багатонаціональні навчання на території України

На території України у 2017 році відбудуться три багатонаціональні навчання за участю 7,5 тис. військових з іноземних держав та 12,5 тис. військовослужбовців ЗСУ.

У Міноборони розповіли про цьогорічні багатонаціональні навчання на території України
20 Січня 2017 14:14АТО,Політика,Статті,Україна

Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Гуцуляк.

Він нагадав, що Верховна Рада прийняла закон про схвалення рішення президента про допуск збройних сил інших держав на територію України у 2017 році для участі в багатонаціональних навчаннях. «Законом врегульовано питання допуску підрозділів збройних сил іноземних країн на територію України для участі в багатонаціональних військових навчаннях, визначення їхньої загальної чисельності, типів і кількості озброєнь, військової техніки, строків перебування, місць дислокації на період проведення навчань», – зазначив речник.

За його словами, згідно із законом цього року на території України відбудеться три багатонаціональних навчання, серед яких щорічні україно-американські навчання серії «Rapid Trident» та «Sea Breeze». Крім того Гуцуляк підкреслив, що «підрозділи ЗСУ візьмуть участь у 20 командно-штабних навчаннях за кордоном із залученням окремих представників ЗСУ та 16 багатонаціональних навчаннях за межами України із залученням підрозділів».

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.