У Львові проведуть акцію на підтримку білорусів

«Скандальний Закон про дармоїдство був останньою краплею для активістів та простих білорусів, яким набридло терпіти ярмо тиранії на своїй шиї», – йдеться на сторінці ГО «Варта 1».

OgpYmKE09bw
18 Березня 2017 10:00Львів,Новини,Політика

Як зазначено в повідомленні, Лукашенко разом зі своїми псами та ненажерливими чинушами довели народ до зубожіння, а країну до економічного колапсу. У цього режиму не має майбутнього, бо холодильники стають все пустішими, а платіжки за комунальні послуги все більше.

Білорусь не пережила революцію та не веде війну проти Росії, але падіння рівня життя не менше, ніж в нашій країні, тому байки нашої влади про “війну” – це вилами по воді. Саме режим Лукашенка винен у вищесказаному та повинен понести народну кару.

«Чому ми, українці, повинні виходити і підтримувати те, що далеко від нас? Згадайте наш Майдан, хіба не потрібна була підтримка з інших країн в цей час? Необхідна була!Ми, як народ, який пережив декілька революційних етапів і входить вже у новий, повинні бути готовими підтримати народи інших країн у бажанні до визволення проти соціального гноблення», – зазначено в публікації.

Відтак, усіх небайдужих сьогодні,18 березня, о 13:00 за адресою пл. Ринок 1(під головним входом в Ратушу) закликають вийти на акцію солідарності із білоруським народом.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.