У Криму «реанімували» справу проти учасників автопробігу до дня депортації

Верховний суд Криму скасував виправдувальне рішення щодо двох із чотирьох кримських татар із Судака, які брали участь в автопробігу на згадку жертв депортації.

http://www.pravda.com.ua/news/2016/08/30/7119072/
31 Серпня 2016 8:48Крим,Політика,Статті

Про таке рішення суду від 29 серпня повідомляє журналіст Антон Наумлюк у Facebook, пише Українська правда.

Чотирьох кримчан Сейтмамута Сейтумерова, Аліма Муслядінова, Енвера Чавуша й Аблякіма Аблякімова окупаційна влада звинувачувала у порушенні встановленого порядку зборів і мітингів за участь 18 травня 2016 року в автопробігу, приуроченому до 71-ї річниці депортації кримських татар.

Однак 7 червня суд Судака виправдав Сейтумеровова й Муслядінова в адміністративному правопорушенні за статтею 20.2 Коап РФ, не вбачаючи правопорушень у їхніх діях. Раніше за таким же звинуваченням було виправдано Чавуша й Аблякімова.

«Начальник відділу поліції подав апеляцію до Верховного суду, який сьогодні справу двох хлопців відправив назад, а виправдувальне рішення міськсуду скасував. Ще по двох буде таке ж рішення, тут сумнівів немає», – написав Наумлюк у понеділок.

Він зазначив, що претензія до хлопців полягала в тому, що вони їхали на санкціонований мітинг, виставивши у вікно машини кримськотатарські прапори.

«Їх зупинили співробітники ДПС, відвезли у відділок, де довго вирішували, що їм пред’явити. «Ці прапори, – кажуть, – викликають роздратування й агресію в місцевого населення, Ви ж можете ними зачепити когось». У підсумку оформили протокол за 20.2», – зазначив Наумлюк.

Судакський міський суд їх виправдав, але суддя Верховного суду вирішив інакше.

Наумлюк підозрює, що рішення підготували заздалегідь, бо суддя «був відсутній не так вже й довго, а текст вийшов великий», а в рішенні фігурує не той адвокат, який був на той момент у залі суду.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.