У Кремлі прокоментували ініціативу України ввести візовий режим із Росією

Пєсков зазначив, що РФ діятиме у власних інтересах.

239491
7 Жовтня 2016 15:00АТО,Крим,Політика,Статті,Україна

У разі введення Україною візового режиму з РФ російська сторона реагуватиме у власних інтересах. Про це повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмітрій Пєсков, пише Український тиждень.

«Якщо буде прийняте рішення настільки ущемити інтереси простих людей, і якщо буде введений візовий режим, то, звичайно, ця ситуація буде розглянута, і російська сторона прийме ті рішення, які вважатиме необхідними в своїх інтересах», – заявив Пєсков.

При цьому він підкреслив, що «поки не став би анонсувати, які саме (будуть рішення)».

Таким чином Пєсков відповів на запитання, чи вживатиме Росія заходів у разі введення Україною візового режиму для росіян.

Наразі росіяни можуть в’їжджати в Україну за закордонними паспортами, громадяни України можуть їздити за внутрішніми паспортами. Візового режиму між країнами немає.

Нагадаємо, після затримання і арешту в Росії українського журналіста Романа Сущенка голова Верховної Ради України Андрій Парубій запропонував обговорити можливість введення візового режиму з Росією. 6 жовтня Верховна Рада так і не розглянула Проект Постанови №4030 про запровадження візового режиму з Російською Федерацією, попри те, що він був внесений у порядок денний парламенту.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: prometei.red@gmail.com. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.