У Канаді збирають підписи для надання Україні зброю

У канадському парламенті зареєстрована електронна петиція, що закликає уряд почати поставки оборонної летальної зброї Україні.

12872263155c9c1920cebd81123329f1
26 Березня 2017 17:02Політика,Україна

Як передає кореспондент Укрінформу, петиції бракує лише чотири сотні підписів, аби потрапити на обговорення до парламенту.

Петиція вже отримала підтримку депутата від Консервативної партії Джеймса Безана. «Протистояння із підтримуваними Росією заворушниками у Східній Україні загострилося. Україна потребує летальної оборонної зброї для захисту своїх громадян та суверенітету. Підпишіть петицію та подайте сигнал уряду», – написав Безан на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Окрім передачі Україні зброї, петиція закликає уряд також підписати угоду про оборонну співпрацю з Україною та внести її у Автоматичний контрольний список країн по вогнепальній зброї. Цей список (Automatic Firearms Country Control List) визначає країни, до яких Канада дозволяє своїм внутрішнім виробникам постачати зброю. Наразі до нього включені 35 країн серед яких Ботсвана, Росія, Саудівська Аравія та Колумбія, але немає України.

Автором петиції є колишній депутат федерального парламенту Юрій Шимко.

Якщо до 19 липня петиції вдасться набрати щонайменше 500 підписів, її можна буде винести на обговорення до сесійної зали парламенту. В такому разі уряд буде зобов’язаний протягом 45 днів надати письмову відповідь.

Новини

«Прометей» - незалежний інформаційний портал. Позиція редакції може не збігатись з точкою зору авторів окремих матеріалів. Ваші матеріали, побажання та пропозиції надсилати на електронну пошту: [email protected]. Ми завжди на зв'язку!
Використання наших матеріалів можливе за умови наявності прямого посилання на Прометей.